Víkendovka v Banskej Štiavnici
01 Feb 2019

Pozvanie na oddielovú víkendovku
(2. oddiel skautiek)
Pozývame všetky skautky a vĺčatá z 2. oddielu skautiek Varín na víkendovú akciu.
Kde? Banská Štiavnica- Skautský dom
Kedy? 1.-3.2.2019
Cena: 15€ (ubytovanie a strava) + cestovné
Stretneme sa 1.2. 2019 o 10:30 na vlakovej stanici vo Varíne. Pôjdeme niekoľkými vlakmi, kartička na vlak (zadarmo) sa veľmi zíde. Ak deti nemajú kartičku na vlak, treba aspoň doklad o tom, že majú do 15 rokov (na doklade musí byť ich fotka).
Návrat v nedeľu okolo pol 6 večer.
Cestovné: tam: vlak polovičný: okolo 3 eur
Naspäť: vlak polovičný: okolo 3 eur
S kartičkou vlak-zadarmo
Ubytovaní budeme v skautskom dome. http://hostel.stiavnica.sk/o-hosteli/
Čo si zobrať? Spacák (budeme spať na posteliach ale spacák je nutný!!!), ešus, lyžičku, vidličku, teplé oblečenie, oteplovaky, papuče, skautský zápisník, čelovka, skautská košeľa, skautská šatka

Poprosím potvrdiť účasť na víkendovke radcovi družinky do 25.1.2019, aby sme vedeli zarezervovať miesta v skautskom dome. Peniažky môžu deti nosiť na družinovky podľa dohodnutia s radcom.

Kontakt: Silvia Franeková 0944 564 602