Májový skautský beh
akcia
25 May 2019
Milý skaut / skautka, včielka / vĺča, rover / roverka!!!!!
Radi by sme Ťa pozvali na prvý skautský beh 152. zboru  Javorov Varín. Budeme behať len tak pre zábavu a vytvárať spolu krásne, zdravé skautské spoločenstvo. 
Ak máš záujem, táto skvelá akcia sa bude konať 26.5.2019 o 14:00 hod. POZOR!!! Na miesto konania sa musíš dostať zo svojím radcom. Štart trate bude pri STROME kde sme si spoločne varili jedlá. Dôležité je aby ste prišli ako družina aj s Vašou družinovou vlajkou. 
Keď sa Vám úspešne podarí zabehnúť určenú trať, dáme si spoločne víťazný puding s ovocím. MŇAM!
Ale čo by to bol za beh bez toho aby sa aj súťažilo, všakže? Čiže, môžete sa tešiť na skvelé ceny ak sa Vám podarí dobehnúť medzi prvými a taktiež, bude špeciálna výhra pre družinu, z ktorej sa zúčastní najviac členov. Takže nezabudnite prísť všetci aby ste vyhrali družinovú cenu.
Chcem len pripomenúť, že beh sa bude konať ZA KAŽDÉHO POČASIA. Čiže, či bude pršať alebo svietiť slniečko, odbehneme to všetci spolu. A nezabúdajte, nie je dôležité vyhrať ale zúčastniť sa.
Tí ktorí máte záujem prísť, povedzte to radcom svojich družín, ktorí Vás následne prihlásia na mail monikahalus@centrum.sk do 23.5.2019. Je dôležité aby ste sa prihlásili na čas, lebo potom už nebude možnosť. 
Rodičia sú vítaní prísť povzbudiť :-)


Veľmi sa na Vás už teším. Zdar. Petrolejka 


Povinná výbava: 
Športové oblečenie, náhradné oblečenie (ak by ste sa veľmi spotili alebo pršalo), ešus, hrnček / pohár, lyžička


V prípade otázok nás môžete kontaktovať:
Petra Halušková      0944 611 679      petrahaluskova17@gmail.com
Monika Halúsková  0915 863 152   monikahalus@centrum.sk